top of page

aktivity a služby

Rybolov

Rybník Hejtman, založený už v roce 1554 Mikulášem Ruthardem, se může pyšnit svou rozlohou, která činí necelých 80 Ha. Ke klidnému rybaření nahrává i fakt, že rybník má velmi členité břehy, které zaručují klid a soukromí. Ryby jsou nasazovány rybáři po celý rok a rybolov je tu povolen také téměř celý rok. Přesně od začátku dubna do konce prosince. Chytnout zde můžete kapry, líny, amury, plotice, perlíny, okouny, štiky, candáty, sumce a dokonce i úhoře. Můžete si tedy nachytat chutnou večeři či oběd.

Půjčovna loděk

Pokud vás láká vodní plocha rybníku Hejtman a nechce se vám ji poznávat jen plaváním, nebo pokud budete mít chuť na romantickou projížďku po vodě krásnou a neporušenou krajinou, která dodává duši klid, právě pro vás máme v areálu Atlas připravené loďky k zapůjčení. Můžete si tak prohlédnout okolní břehy rybníka a prozkoumat všechna zákoutí.

Koupání

Všude okolo rybníku Hejtman jsou mělké břehy, takže přístup do vody je pohodlný. Rybník má písečné dno, což je ideální hlavně pro děti a citlivější osoby. Nebudou vás do nohou tlačit žádné kameny. Pro ještě lepší přístup přímo do vody jsou nad hladinou vybudovaná dřevěná mola. Ta lze také dobře využít pro opalování. Rybník Hejtman je hluboký až 6 metrů voda je hlídána hygieniky. Na své si přijde každý, kdo si rád zaplave i ten, kdo se ve vodě jen tak smočí.

Stravování a občerstvení

Rekreační areál Atlas vám nabízí možnost stravovat se v místní jídelně a to formou plné penze, polopenze, nebo jen snídaní.
 

Lesní restaurace
Zábava

Vyrazíte-li na dovolenou do našeho areálu Atlas i s malými dětmi, určitě uvítáte dětské hřiště, které je tu právě pro nejmenší. Vy si tak na chvíli odpočinete a děti budou určitě nadšené. Větší děti pak uvítají jak stolní tenis, tak i hřiště.

Na recepci je možné zapůjčit si i další společenské hry.
 

Veslování
Jízda na kánoi
Společné sprchy
WC
Spaní pod střechou
Připravené dřevo
plavání v rybníce
Houbaření
Stravování v areálu
Rychlé občerstvení v areálu
Cyklistika

V lesní restauraci s dětským hřištěm, nabízíme minutky dle jídelního lístku, točené pivo, domácí limonády, alko i nealko, kávu a jiné teplé nápoje, drobné sladkosti a zmrzlinu.

Občerstvení najdete hned při vstupu do areálu. Zahrádka nijak nenarušuje klid a soukromí ubytovaných hostů.

bottom of page