aktivity a služby

Zobrazit více
Rybolov

Rybník Hejtman, založený už v roce 1554 Mikulášem Ruthardem, se může pyšnit svou rozlohou, která činí necelých 80 Ha. Ke klidnému rybaření nahrává i fakt, že rybník má velmi členité břehy, které zaručují klid a soukromí. Ryby jsou nasazovány rybáři po celý rok a rybolov je tu povolen také téměř celý rok. Přesně od začátku dubna do konce prosince. Chytnout zde můžete kapry, líny, amury, plotice, perlíny, okouny, štiky, candáty, sumce a dokonce i úhoře. Můžete si tedy nachytat chutnou večeři či oběd.

Koupání

Všude okolo rybníku Hejtman jsou mělké břehy, takže přístup do vody je pohodlný. Rybník má písečné dno, což je ideální hlavně pro děti a citlivější osoby. Nebudou vás do nohou tlačit žádné kameny. Pro ještě lepší přístup přímo do vody jsou nad hladinou vybudovaná dřevěná mola. Ta lze také dobře využít pro opalování. Rybník Hejtman je hluboký až 6 metrů voda je hlídána hygieniky. Na své si přijde každý, kdo si rád zaplave i ten, kdo se ve vodě jen tak smočí.

Zábava

Vyrazíte-li na dovolenou do našeho areálu Atlas i s malými dětmi, určitě uvítáte dětské hřiště, které je tu právě pro nejmenší. Vy si tak na chvíli odpočinete a děti budou určitě nadšené. Větší děti pak uvítají jak stolní tenis, tak i hřiště.

Na recepci je možné zapůjčit si i další společenské hry.
 

Půjčovna loděk

Pokud vás láká vodní plocha rybníku Hejtman a nechce se vám ji poznávat jen plaváním, nebo pokud budete mít chuť na romantickou projížďku po vodě krásnou a neporušenou krajinou, která dodává duši klid, právě pro vás máme v areálu Atlas připravené loďky k zapůjčení. Můžete si tak prohlédnout okolní břehy rybníka a prozkoumat všechna zákoutí.

Stravování a občerstvení

Rekreační areál Atlas vám nabízí možnost stravovat se v místní jídelně a to formou plné penze, polopenze, nebo jen snídaní.
 

Lesní restaurace

V lesní restauraci s dětským hřištěm, nabízíme minutky dle jídelního lístku, točené pivo, domácí limonády, alko i nealko, kávu a jiné teplé nápoje, drobné sladkosti a zmrzlinu.

Občerstvení najdete hned při vstupu do areálu. Zahrádka nijak nenarušuje klid a soukromí ubytovaných hostů.

Adresa

Chatový areál ATLAS
Chlum u Třeboně - rybník Hejtman

okr. Jindřichův Hradec 
 

Kontakty

Josef Plesnivý
Mobil: +420 602 945 041 

email: hejtman15@seznam.cz 

Michal Maxa
Mobil: +420 603 347 259 

 

© 2017 by ATLAS REKREACE  Created  by BluepixDesign