top of page
IMG_2548.jpg

ubytování

Nabízíme k pronájmu patnáct dřevěných chat  - třílůžkové a pětilůžkové. V každé chatě je kuchyňská linka se základním vybavením - varná konvice, lednička s mrazákem, elektrický dvojvařič a nádobí. K chatě dostanete ložní prádlo. Pětilůžkové chaty mají kamna i el. přímotop, třílůžkové jen přímotop. Topit v kamnech můžete nasbíraným dřevem, nebo dřevěnými briketami, které si u nás můžete zakoupit. Do chatek není zavedena voda, proto se k hygieně využívají společné sprchy, záchody a umývárna. Stravování je v rámci areálu zajištěno v jídelně, kterou ve volných chvílích můžete využít jako společenskou místnost pro sledování televize nebo hraní her.


Minimální obsazení chat v červenci a srpnu: pětilůžkové chaty tři osoby, třílůžkové chaty dvě osoby. V případě většího počtu osob chybějící postele dodáme.

Typy chatek a mapa areálu

Mapka, Zábava v rekreačním areálu ATLAS, okolí a možnosti

Stravování

Rekreační areál Atlas vám nabízí možnost stravovat se v místní jídelně a to formou polopenze,

nebo jen snídaní.

 

Jídelní lístek připravujeme vždy na týden od soboty do soboty. Snídaně podáváme formou bufetového stolu.

Jídla z naší kuchyně si můžete s denním předstihem přiobjednat na místě dle jídelního lístku. V jídelně dostanete stůl, který bude po celou dobu pobytu pouze Váš.

V lesní restauraci si pak můžete objednat jídlo dle jídelního lístku. Připravujeme minutky, čerstvé ryby, steaky a další.

IMG_2715.jpg
mapka 5 chata A
mapka 5 chata
Mapka 3 chata
5 lůžková chata var. A

na mapce chatky č. 1, 2, 3, 4, 5

5 lůžková chata var. B

na mapce chatky č. 11, 12, 13, 14, 15

3 lůžková chata 

na mapce chatky č. 6, 7, 8, 9, 10

Galerie ubytování

bottom of page